Blog

Застосовуємо добрива безпечно

в Органіка 23.06.2022

Добрива – це органічні та неорганічні речовини, які покращують харчування рослин. Завдяки їм збільшується якість та обсяг урожаю.

Головні речовини для ефективного зростання рослини – азот, фосфор та калій. Якщо їх не вистачає, урожай буде невеликим, як і доходи фермера. Щоб цього не сталося, варто змінити ділянку вирощування або відновити в ньому запаси необхідних хімічних елементів.

Люди протягом багатьох років використовували пташиний послід, гній та інше як органіку, ми ж намагаємося покращити ґрунт, речовинами, які потрібні культурам для зростання та розвитку. Іноді при цьому забуваємо, що органічні добрива в процесі мінералізації перетворюються на хімічні елементи, як азот, фосфор, калій, магній, кальцій, сірка та мікроелементи, які засвоює рослина. А це вже має небезпечні наслідки. Наприклад, свіжий гній може обпекти коріння рослини або створити грибок. Добрива тварин можуть поширити небезпечні хвороби для людей. Адже багато хвороб здатні передаватися від людини до тварини і навпаки. Тому ми вже раз переконуємося, що ґрунт, рослина та людина – тісно пов’язані між собою та впливають одна на одну.

Всі мінеральні та органічні добрива виконують ту саму функцію – наповнюють поживними речовинами ґрунт, на якому рослини ростуть і розвиваються. Якщо їх використовувати правильно, то вони стануть ефективним, швидким та безпечним способом, щоб підвищити родючість ґрунту.

Всі, хто вирощує, займається овочівництвом або садівництвом, хочуть отримувати високий і стабільний урожай. Також вони хочуть, щоб він був корисним, добре виглядав і мав бездоганний смак. Тому використання мінеральних добрив – це компроміс із совістю, а єдино можливий спосіб отримувати від землі прибуток і розвивати свою справу.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.