Про нас

Про нас

Компанія «Econad» розробляє та впроваджує природоохоронні технології, спрямовані на захист навколишнього природного середовища від нафтових забруднень. Досвід роботи нашої компанії складає вже понад 30 років, і тому ми вирішили розширити свої технологічні можливості та зайнятися розробкою нового напряму діяльності.

“Econad AGRO” – це наша нова компанія, яка займається виробництвом безпечних та висококонцентрованих добрив!

Наші принципи
  1. Натуральність
  2. Екологічність
  3. Безпека
Наша концепція
Для найкращого результату ми запровадили ретельний процес дослідження продукту, завдяки якому аналізуємо кожну сировину перед її використанням у наших препаратах.

Цифри говорять самі за себе!

Econad AGRO приділяє особливу увагу екології, природі та стійкій діяльності як для розробки готової продукції для приватних ферм, так і для роботи з великими підприємствами. Ми пропонуємо нашим клієнтам ефективні та нішеві рішення з погляду продуктів та технологічних знань. Рослини, які були вирощені із застосуванням добрив Econadagro показують вражаючі результати. Про це можна судити, оцінивши зростання основних показників:
Вологовтримання
0
Врожайність
0
Якість урожаю
0
Опірність захворюванням
0
Універсальність
Універсальне добриво підходить для обробки посівного матеріалу та вегетативної частини рослини. Не виключено комбіноване використання для збільшення врожайності.
Екологічність
Ми знаємо, що покупці все частіше віддають перевагу сумішам на основі натуральних та безпечних інгредієнтів, тому ми постійно розробляємо нові технології для наших продуктів із вищим вмістом інгредієнтів природного походження.
Якість
Для виробництва добрив ми використовуємо лише безпечні та якісні речовини, результативність яких можемо вам сміливо гарантувати. Перед виходом ринку кожне добриво проходить не один етап перевірки якості і тому всі препарати відповідають європейським стандартам.
Маючи досить великий асортимент різноманітних добрив

спеціалісти «Econadagro» зможуть підібрати ідеальний препарат саме для вашої ситуації.